Курс 1 BTC: 2605720.65 грн / 3006600.75 грн

Біткоїн допомога для початківців

Ви новачок у Біткоїн-спільноті або просто хочете дізнатися про цю криптовалюту докладніше? Ми намагатимемося пояснити, що таке Bitcoin, де його отримати і як почати користуватися його дивовижними можливостями.

Що таке Біткоїн?

Біткоїн - новий вид грошей, "електронні гроші ", доступні всім та кожному, як і Інтернет. Це інноваційна платіжна мережа та перша децентралізована цифрова валюта (відсутня центральний орган, що регулює випуск Біткоїну), створена у 2009 році. Вона заснована на таких інтернет-технологіях, як рівний-рівному (peer-to-peer), шифрування та цифрові підписи для того, щоб здійснювати глобальні грошові перекази.

Біткоїн має ряд переваг у порівнянні з існуючими формами грошей: він має найнижчі комісії, вільний від чиїхось важелів контролю та регулювання, для нього не існує жодних лімітів та кордонів. Усі операції доступні у відкритому вигляді та відображаються у своєрідному "гросбуху " Біткоїн (Blockchain); немає жодного способу оскаржити або скасувати транзакцію після того, як її було здійснено. Біткоїн працює на основі безкоштовного програмного забезпечення з відкритим вихідним кодом на будь-якому комп`ютері або смартфоні.


Я хочу почати користуватися Біткоін з чого почати?

Хоча може здатися складним почати користуватися Біткоїн, багато людей вступають у Біткоїн-простір, оскільки чули про різні переваги криптовалюти. Оплачуючи Біткоїн, ви можете купити всі можливі товари або послуги: від чашки кави та поповнення рахунку мобільного телефону до квитка в космос та покупки елітної нерухомості. І найголовніше в тому, що найчастіше ціна значно нижча, оскільки приймаючи Біткоїн, продавці несуть менші витрати на обробку платежів у порівнянні з іншими формами оплати.

Кількість продавців, які приймають в оплату Біткоїн, вже досягла шестизначного значення в усьому світі, і сотні нових приєднуються щодня. Ставши споживачем, ви полюбите Біткоїна за його зручності: ніколи раніше не можна було так просто відправити гроші. Якщо ви просто переводите пожертвування на добру справу або здійснюєте покупку товару чи послуги, у будь-якому випадку ваші гроші надійдуть миттєво, що і буде підтверджено мережею протягом кількох хвилин.

Всього два простих кроки потрібно, щоб почати використовувати Біткоїн і насолоджуватися свободою і дивовижними можливостями, які він надає: вибрати Біткоїн-гаманець, і отримати деяку кількість Біткоїн BTC.


Початок роботи з Біткоїн-клієнтом (біткоїн гаманцем)

Перше, що вам потрібно, - це Біткоїн-клієнт або додаток "Биткоїн гаманець " "Біткоїн клієнт " являє собою програмне забезпечення, яке зберігає ваші Біткоїни та надає вам Bitcoin-адреси; це може бути веб-сервіс (веб-сайт), програмне забезпечення або програма для Windows PC, Apple або Android та інших платформ.

Ми можемо порадити Вам використовувати безкоштовний онлайн Биткоин-гаманець з легким і зручним інтерфейсом Біткоін24 . Його створення займе не більше кількох хвилин, а особливості (найголовніша - безпека) справді дивовижні!

Поширіть інформацію про Біткоїн, поділіться цією статтею з вашими друзями, рідними, колегами. Ви навіть можете заробити кілька монет (зробити добру справу для всіх, що може бути краще?), беручи участь у нашій Партнерської програми . Крокніть у яскраве майбутнє Біткоін!


Що таке Біткоїн-гаманець і Біткоїн-адреса?

Не можете зрозуміти різницю між биткоин-гаманцем і биткоин-адресою? І що таке біткоїн-клієнт? Наша стаття прояснить все це для Вас і Ви станете експертом цифрової валюти в найкоротші терміни!


Що таке Біткоїн-гаманець?

Біткоїн-гаманець містить інформацію про баланс користувача, транзакції і т.д.. Якщо ви хочете працювати з Біткоїн, в першу чергу ви повинні встановити Біткоїн-гаманець. Щоб створити його, вам необхідно вибрати один з біткоїн-клієнтів, ми порекомендуємо, де знайти хороший, нижче. Біткоїн-клієнт є програмним забезпеченням (додаток для ПК і мобільних пристроїв) або веб-сервіс, який зберігає ваші Біткоїн і надає Біткоїн-адреси.


Що таке Біткоін-адреса?

Біткоїн-адреси виглядають як набір символів (приклад біткоїн-адреси: 12TFVXGDWF3GMSDjftnfKWpyEhgsW9DymN). Ви будете використовувати їх, щоб отримувати та відправляти платежі. Потрібен новий? Увійдіть у свій Біткоїн-клієнт, знайдіть розділ "Отримання адреси " (для різних біткоїн-клієнтів назва може відрізнятися). Натисніть кнопку "Створити Нову Адреса ", та адреса створена!