Курс 1 BTC: грн / грн

Біткоїн допомога для початківців

Ви новачок у Біткоїн-спільноті або просто хочете дізнатися про цю криптовалюту докладніше? Ми намагатимемося пояснити, що таке Bitcoin, де його отримати і як почати користуватися його дивовижними можливостями.

Що таке Біткоїн?

Біткоїн - новий вид грошей, "електронні гроші ", доступні всім та кожному, як і Інтернет. Це інноваційна платіжна мережа та перша децентралізована цифрова валюта (відсутня центральний орган, що регулює випуск Біткоїну), створена у 2009 році. Вона заснована на таких інтернет-технологіях, як рівний-рівному (peer-to-peer), шифрування та цифрові підписи для того, щоб здійснювати глобальні грошові перекази.

Біткоїн має ряд переваг у порівнянні з існуючими формами грошей: він має найнижчі комісії, вільний від чиїхось важелів контролю та регулювання, для нього не існує жодних лімітів та кордонів. Усі операції доступні у відкритому вигляді та відображаються у своєрідному "гросбуху " Біткоїн (Blockchain); немає жодного способу оскаржити або скасувати транзакцію після того, як її було здійснено. Біткоїн працює на основі безкоштовного програмного забезпечення з відкритим вихідним кодом на будь-якому комп`ютері або смартфоні.


Я хочу почати користуватися Біткоін з чого почати?

Хоча може здатися складним почати користуватися Біткоїн, багато людей вступають у Біткоїн-простір, оскільки чули про різні переваги криптовалюти. Оплачуючи Біткоїн, ви можете купити всі можливі товари або послуги: від чашки кави та поповнення рахунку мобільного телефону до квитка в космос та покупки елітної нерухомості. І найголовніше в тому, що найчастіше ціна значно нижча, оскільки приймаючи Біткоїн, продавці несуть менші витрати на обробку платежів у порівнянні з іншими формами оплати.

Кількість продавців, які приймають в оплату Біткоїн, вже досягла шестизначного значення в усьому світі, і сотні нових приєднуються щодня. Ставши споживачем, ви полюбите Біткоїна за його зручності: ніколи раніше не можна було так просто відправити гроші. Якщо ви просто переводите пожертвування на добру справу або здійснюєте покупку товару чи послуги, у будь-якому випадку ваші гроші надійдуть миттєво, що і буде підтверджено мережею протягом кількох хвилин.

Всього два простих кроки потрібно, щоб почати використовувати Біткоїн і насолоджуватися свободою і дивовижними можливостями, які він надає: вибрати Біткоїн-гаманець, і отримати деяку кількість Біткоїн BTC.


Початок роботи з Біткоїн-клієнтом (біткоїн гаманцем)

Перше, що вам потрібно, - це Біткоїн-клієнт або додаток "Биткоїн гаманець " "Біткоїн клієнт " являє собою програмне забезпечення, яке зберігає ваші Біткоїни та надає вам Bitcoin-адреси; це може бути веб-сервіс (веб-сайт), програмне забезпечення або програма для Windows PC, Apple або Android та інших платформ.

Ми можемо порадити Вам використовувати безкоштовний онлайн Биткоин-гаманець з легким і зручним інтерфейсом Біткоін24 . Його створення займе не більше кількох хвилин, а особливості (найголовніша - безпека) справді дивовижні!

Поширіть інформацію про Біткоїн, поділіться цією статтею з вашими друзями, рідними, колегами. Ви навіть можете заробити кілька монет (зробити добру справу для всіх, що може бути краще?), беручи участь у нашій Партнерської програми . Крокніть у яскраве майбутнє Біткоін!


Що таке Біткоїн-гаманець і Біткоїн-адреса?

Не можете зрозуміти різницю між биткоин-гаманцем і биткоин-адресою? І що таке біткоїн-клієнт? Наша стаття прояснить все це для Вас і Ви станете експертом цифрової валюти в найкоротші терміни!


Що таке Біткоїн-гаманець?

Біткоїн-гаманець містить інформацію про баланс користувача, транзакції і т.д.. Якщо ви хочете працювати з Біткоїн, в першу чергу ви повинні встановити Біткоїн-гаманець. Щоб створити його, вам необхідно вибрати один з біткоїн-клієнтів, ми порекомендуємо, де знайти хороший, нижче. Біткоїн-клієнт є програмним забезпеченням (додаток для ПК і мобільних пристроїв) або веб-сервіс, який зберігає ваші Біткоїн і надає Біткоїн-адреси.


Що таке Біткоін-адреса?

Біткоїн-адреси виглядають як набір символів (приклад біткоїн-адреси: 12TFVXGDWF3GMSDjftnfKWpyEhgsW9DymN). Ви будете використовувати їх, щоб отримувати та відправляти платежі. Потрібен новий? Увійдіть у свій Біткоїн-клієнт, знайдіть розділ "Отримання адреси " (для різних біткоїн-клієнтів назва може відрізнятися). Натисніть кнопку "Створити Нову Адреса ", та адреса створена!
Найкращі курси обміну валют Моніторинг обмінних пунктів. Тільки найкращі курси обміну! Вигідний курс обміну валют Моніторинг обмінників
Купити криптовалюту
Купити криптовалюту
Купити
Продати
X