Курс 1 BTC: 2342522.03 грн / 2689562.33 грн

Купити Біткоїн через Monobank

Крок 1 із 2

Резерв: 0.683862 BTC

Напрям обміну:

Спосіб поповнення:

Надіслати грн, uah (не менше 4000 грн) :
Отримати BTC (підсумкова сума, плата майнерам вже віднята):
Оновлення курсу через:  сек
Плата майнерам: BTC
Введіть свою BTC адресу:
Номер картки з якою буде проводитися оплата:
Введіть свій email:

(буде надіслано посилання на сторінку статусу заявки)

УВАГА! Надсилання криптовалюти третім особам може призвести до втрати всіх внесених коштів. Надсилайте криптовалюту тільки на перевірені чи особисті адреси.

*Плата майнерам - обов`язкова плата в мережу, щоб майнери підтвердили вашу транзакцію. Її значення змінюється згодом залежно від навантаження Bitcoin мережі.


*Отримати BTC - рівно стільки скільки надійде на біткоїн адресу, вже з відрахованою платою майнерів.BitCoin24.com.ua - швидко та вигідно купити біткоїн через монобанк , 24 години на добу.

На цій сторінці Ви можете швидко здійснити обмін монобанк на біткоїни без реєстрації за вигідним курсом та без додаткових комісій. Обмін монобанк, грн на биткоин у 2 кроки.

Купити біткоїн в Україні можна двома способами:

  • У ручному режимі – без комісії;
  • В автоматичному режимі – комісія банку 1.25 % + 5грн;

Як купити біткоін Картою монобанк

  1. Для першої оплати вам потрібно буде верифікувати картку монобанку з якою ви збираєтеся сплатити. Верифікація є: фото карти на тлі сайту. Протягом 15 хвилин вам прийде повідомлення на імейл про успішну верифікацію.
  2. Заповніть усі поля, сума, btc адресу (рекомендуємо перевірити тому, що скасувати транзакцію в блокчейні буде неможливо), імейл та номер картки. Далі ви отримуєте реквізити, на які вам потрібно зробити переказ зазначеної в заявці точної суми.
  3. Підтверджуєте свій переклад. Протягом 5-15 хвилин після перевірки вашої оплати BTC будуть відправлені на вказану в заявці BTC-адресу. На сторінці статусу заявки ви побачите посилання на транзакцію в блокчейні: Транзакція з`явилася в блокчейні і чекає на підтвердження
  4. Дочекайтеся коли ваша транзакція отримає підтвердження у блокчейні: Вашу транзакцію підтверджено в блокчені, ви успішно купили біткоін картою монобанк
  5. Ви успішно купили криптовалюту біткоїн за гривні карткою Монобанк.

Купити Біткоїн за Монобанк

Угоди з електронними грошима можна проводити безпосередньо на електронних обмінниках. Тут виникає питання – який же електронний обмінник надає найвигідніші умови? Тому що не завжди купити Біткоїн за монобанк за вигідним курсом є справді вигідним, оскільки на багатьох електронних обмінниках є свої комісійні збори. Про додаткові збори вдається дізнатися не завжди і не відразу - зазвичай остаточна сума, яку ви отримаєте, відображається лише після заповнення як мінімум кількох рядків на сайті обмінного сервісу. Це означає втрату вашого особистого часу.

Завдяки електронному обміннику https://bitcoin24.com.ua можна зробити обмін Монобанк на Біткоїн швидко в автоматичному режимі.