Курс 1 BTC: 1374762.48 грн / 1533388.92 грн

Купити Біткоїн карткою Монобанк, без реєстрації

Крок 1 із 2

Резерв: 0.582671 BTC

Напрям обміну:

Спосіб поповнення:

Надіслати грн, uah (не менше 2000 грн) :
Отримати BTC (підсумкова сума, плата майнерам вже віднята):
Оновлення курсу через:  сек
Плата майнерам: BTC
Введіть свою BTC адресу:
Номер картки з якою буде проводитися оплата:
Введіть свій email:

(буде надіслано посилання на сторінку статусу заявки)

УВАГА! Надсилання криптовалюти третім особам може призвести до втрати всіх внесених коштів. Надсилайте криптовалюту тільки на перевірені чи особисті адреси.

*Плата майнерам - обов`язкова плата в мережу, щоб майнери підтвердили вашу транзакцію. Її значення змінюється згодом залежно від навантаження Bitcoin мережі.


*Отримати BTC - рівно стільки скільки надійде на біткоїн адресу, вже з відрахованою платою майнерів.BitCoin24.com.ua - швидко та вигідно купити біткоїн через монобанк , 24 години на добу.

На цій сторінці Ви можете швидко здійснити обмін монобанк на біткоїни без реєстрації за вигідним курсом та без додаткових комісій. Обмін монобанк, грн на биткоин у 2 кроки.

Купити біткоїн можна двома способами:

  • У ручному режимі – без комісії;
  • В автоматичному режимі – комісія банку 1.25 % + 5грн;

Купити Біткоїн за Монобанк

Угоди з електронними грошима можна проводити безпосередньо на електронних обмінниках. Тут виникає питання – який же електронний обмінник надає найвигідніші умови? Тому що не завжди купити Біткоїн за монобанк за вигідним курсом є справді вигідним, оскільки на багатьох електронних обмінниках є свої комісійні збори. Про додаткові збори вдається дізнатися не завжди і не відразу - зазвичай остаточна сума, яку ви отримаєте, відображається лише після заповнення як мінімум кількох рядків на сайті обмінного сервісу. Це означає втрату вашого особистого часу.

Завдяки електронному обміннику https://bitcoin24.com.ua можна зробити обмін Монобанк на Біткоїн швидко в автоматичному режимі.