Курс 1 BTC: 2648336.8 грн / 3045587.32 грн

Купити Біткоїн в Україні карткою Visa / MasterCard

Крок 1 із 2

Резерв: 0.740033 BTC

Напрям обміну:

Спосіб поповнення:

Надіслати грн, uah (не менше 4000 грн) :
Отримати BTC (підсумкова сума, плата майнерам вже віднята):
Оновлення курсу через:  сек
Плата майнерам: BTC
Введіть свою BTC адресу:
Номер картки з якою буде проводитися оплата:
Введіть свій email:

(буде надіслано посилання на сторінку статусу заявки)

УВАГА! Надсилання криптовалюти третім особам може призвести до втрати всіх внесених коштів. Надсилайте криптовалюту тільки на перевірені чи особисті адреси.

*Плата майнерам - обов`язкова плата в мережу, щоб майнери підтвердили вашу транзакцію. Її значення змінюється згодом залежно від навантаження Bitcoin мережі.


*Отримати BTC - рівно стільки скільки надійде на біткоїн адресу, вже з відрахованою платою майнерів.BitCoin24.com.ua — це обмінний пункт, що працює цілодобово без перерв та вихідних днів, де можна вигідно купити bitcoin в Україні .

Здійснити обмін visa на bitcoin за допомогою нашого обмінного онлайн-сервісу легко, для цього не знадобиться проходження реєстрації та з Вас не стягуватимуться додаткові комісії.

У чому користь Bitcoin24?

  • найвигідніший курс;
  • можна, можливо купити біткоїн visa ;
  • можна, можливо купити біткоїн з картки mastercard ;
  • наш сервіс працює з будь-яким українським банком;
  • купівля за два кроки: ручний режим без комісії + автоматичний режим (1.25 %+5 грн).

Ми гарантуємо комплексну безпеку наданих Вами особистих даних, Вашу повну анонімність, а також якісну роботу нашого сервісу.

Як зробити покупку через BitCoin24?

Шановні клієнти, перед здійсненням транзакції, переконайтеся, що ці пункти виконані:

  1. Перед тим як купити біткоїн віза або купити біткоін mastercard , необхідно пройти верифікацію картки. Ця процедура буде потрібна тільки при першій покупці карткою на нашому сервісі;
  2. Обов`язково встановіть ліміт для оплати карткою в Інтернеті. Встановлений ліміт має відповідати сумі майбутнього обміну;
  3. До оплати приймаються картки visa та mastercard будь-якого банку України.

Залишилися питання про те, як здійснити обмін visa на bitcoin або купити біткоїн з картки mastercard? Пропонуємо Вам переглянути наше відео з детальними інструкціями:

Купівля цифрової валюти відбувається у 2 кроки.

Заповнивши поля, переконайтеся, що введені дані вірні, а сума переказу відповідає бажаній кількості биткоинов, що купуються. Перевірте адресу Вашого криптовалютного гаманця.

Перший крок — заповнення даних для проведення транзакції. Вам необхідно заповнити поля введення запитуваної інформацією: сума відправки в гривнях (кількість коштів, на які планується придбання BTC), биткоін адресу Вашого гаманця (знайти його можна у Вашому додатку, натиснувши на Bitcoin і вибравши пункт «‎отримати » — перед Вами відкриється набір символів, які будуть адресою Вашого гаманця, на який будуть зараховані кошти після оплати), наступний пункт — це заповнення номера картки, з якої надійде оплата. Будь ласка, вкажіть свою електронну пошту, куди буде відправлено посилання на статус виконання вашої заявки та вся необхідна інформація щодо транзакції до блокчейну.

У випадку, якщо помилка буде помічена після відправки нами BTC на невірно вказану адресу биткоина, кошти не зможуть бути повернені або перезараховані.

Другий крок – це реквізити картки, куди Вам необхідно буде надіслати суму, вказану у кроці I.

Звертаємо Вашу увагу, що біткоїни будуть зараховані до Вас за вказаною адресою криптовалютного гаманця тільки після того, як відправлені Вами кошти будуть зараховані на наш рахунок. Зазвичай цей процес займає кілька хвилин.

Для прискорення зарахування біткоїнів до Вас на гаманець ми розробили автоматичний режим. Ця функція доступна на цій сторінці обміну на BitCoin24.

Нагадуємо, що при використанні автоматичного режиму буде знято комісію банку у розмірі 1.25 % + 5 гривень.

У разі виникнення запитань, звертайтесь до нашої онлайн-підтримки. Ми працюємо 24 /7 для вашої зручності!

Наш сайт працює повністю в автоматичному режимі, що дає можливість скористатися нашими послугами та купити bitcoin visa або купити біткоін mastercard в будь-який час. Нашою перевагою є використання динамічної плати майнерам, що прискорює процес транзакцій за мінімальну вартість.

Наш сервіс надає зручний та простий спосіб покупки криптовалюти Біткоїн за гривні карткою будь-якого українського банку. Наш обмінник надає найвигідніші умови! Тому що не завжди купити Біткоїн Віза або купити Біткоїн Мастеркард за вигідним курсом є справді вигідним, оскільки на багатьох електронних обмінниках є свої комісійні збори. Про додаткові збори вдається дізнатися не завжди і не відразу - зазвичай остаточна сума, яку ви отримаєте, відображається лише після заповнення як мінімум кількох рядків на сайті обмінного сервісу. Це означає втрату вашого особистого часу.

На цьому биткоин обміннику https://bitcoin24.com.ua можна зробити обмін Visa MasterCard на Біткоїн швидко в автоматичному режимі.

Одним з пріоритетних завдань сервісу Біткоін24 є зручність та простота користування нашими послугами, тому купити біткоїн visa або купити біткоін mastercard дуже просто, сайт працює повністю в автоматичному режимі та використовує динамічну плату майнерам, що дає завжди швидке підтвердження транзакцій за мінімальну вартість.

Дякуємо Вам за вибір BitCoin24. Обмінюйте сміливо!