Курс 1 BTC: 2608386.3 грн / 3009676.5 грн

Продати Ефіріум (ETH) за Приват24, обмін ethereum на Приват24 без реєстрації

Обмінювати криптовалюту ефір на гривні у 2 простих кроки:

 1. Крок: заповніть форму нижче.
 2. Крок: переведіть ефір на ETH-адресу, яка згенерує система. Після 3-х підтверджень у блокчейні на вказану Вами картку приват банку будуть переведені гривні.

Крок 1 із 2

Курс обміну: 1 ETH = ГРН
Резерв: ГРН

Напрям обміну:

Віддати ETH:
Мінімально до висновку 0.05 ETH.
Отримати грн, uah:
Оновлення курсу через:  сек
Введіть Ваш № картки Вашого Банку: (Виведення тільки на гривневу картку банку)
Введіть ПІБ власника картки:
Ваш e-mail:

Ми можемо перевіряти обміни відповідно до KYT політики
BitCoin24.com.ua - швидко та вигідно вивести, продати Ефіріум , 24 години на добу.

Як обміняти Ефіріум на карту Приват Банку

 1. Заповніть заявку на обмін Ефіріум Приват24 у формі вище. Натисніть "Далі ". Сервіс згенерує Ефіріум - адресу, як показано на зображенні: обміняти Ефіріум на грн - система згенерувала Ефіріум - адресу на яку вам потрібно зробити переклад
 2. Скопіюйте Ефіріум адресу та увійдіть у свій криптовалютий гаманець. Натисніть "SEND" або "Надіслати ";
 3. У формі, що відкрилася, введіть Ефіріум адресу, яку ви отримали після оформлення заявки обмін Ether на Приват24 і суму, яку хочете обміняти: Введіть Ефіріум - адреса на яку вам потрібно зробити переказ і суму обміну в ETH
 4. Спостерігати за станом виконання заявки ви можете за посиланням, що надійде вам на email;
 5. Дочекайтеся 3 підтвердження в Ethereum блокчейн мережі, і ваша заявка буде автоматично виконана: Ваш обмін ETH на грн виконано

З минулого вересня курс Ethereum виріс на 101 %. Так, його ціна становила 178 $, в той час як 1 вересня 2020 року вартість монети піднялася до свого річного піку і досягла позначки 358 $.

А що зараз відбувається з токеном? На даний момент капіталізація ETH становить 40,4 мільярда доларів США, а добові обсяги торгів взагалі перевищують 12,9 мільярдів доларів. За цими показаннями криптовалюта програє лише Біткоіну ​​та Тезеру. Також слід зазначити, що запуск фінальної тестової мережі Ethereum 2.0 вже відбувся. Про що це каже?

Експерти криптовалютної галузі, а також аналітики вважають, що монета вже досягла свого річного максимуму, а тому звідси ми можемо зробити обмін, що зараз саме час, щоб продати Ethereum .

Продати ефір досить просто, адже для його виведення немає необхідності звертатися до обмінних пунктів, витрачати свій час на їх пошук, оскільки в 2020 році це можливо зробити онлайн через обмінник Bitcoin24.

обмін eth не займе багато часу, і щоб продати eth , тобі не потрібно надавати жодних документів, проходити процес реєстрації та підтвердження особи. Обмін Ethereum відбувається у автоматичному режимі. На сайті https: //bitcoin24.com.ua/ можна, можливо продати ефір грн без реєстрації , що помітно полегшує продаж криптовалюти.

Продати Ethereum Україна на обміннику Біткоін24 можна за найвигіднішим курсом на ринку. Наш обмінний пункт не бере додаткових комісій, якщо виведення ефіру відбувається в ручному режимі. Автоматизований продаж складе 0 % комісійних зборів.

Чому продати Ефіріум грн без реєстрації вигідніше через Bitcoin24.com.ua?

Крім озвучених вище плюсів, величезною перевагою є можливість продати Ethereum грн без реєстрації , а також можливість продати Ethereum приват24 .

Приват24 — один із найпопулярніших в Україні банків, яким користується переважна більшість населення країни, тому онлайн-виведення монети через цей банк є неймовірно зручним.

Тобі потрібно просто залишити номер своєї банківської картки Приват24, а також вказати суму токенів до висновку. Система автоматично генерує суму, яку ти отримаєш собі на карту – тобі не потрібно займатись підрахунком вручну. Без комісії, якщо ти робиш виведення коштів в автоматичному режимі.

Автоматичний режим кращий?

Існує два режими для наших клієнтів:

 1. Ручний;
 2. Автоматичний.

Коли вибір не є очевидним, ми завжди готові підказати раціональне рішення. Однак варто пам`ятати, що все ж таки необхідно орієнтувати на свій комфорт, адже комусь зручніше здійснювати операції вручну. Однак якщо існує необхідність швидкого проведення транзакції, то наша відповідь.

Так, в автоматичному режимі продати Ефіріум приват24 буде дійсно набагато краще, оскільки цей спосіб є набагато швидшим, ніж продаж у ручному режимі, де тобі самостійно доведеться робити те, що система може зробити замість тебе.

Також варто згадати, що, незважаючи на те, що наша служба підтримки працює 24 /7 і готова прийти на допомогу будь-якому клієнту з будь-яким питанням про виведення коштів, все ж таки автоматизований процес створить меншу кількість прецедентів, в яких тобі гіпотетично знадобиться звертатися за допомогою, оскільки всі ці питання вирішуватимуться за тебе.

Чи вигідно продати ефіріум приват24?

Відповідь однозначно так. Приват24 — це найпопулярніший банк України, тому виведення коштів на його банківську картку є зручним, простим і не займає багато часу.

Наш обмінний пункт https: //bitcoin24.com пропонує найвигідніші умови на ринку, щоб продати Ефіріум Україна : можливість виведення автоматичному режимі, повна відсутність комісії, неймовірна швидкість зарахування коштів, привітна служба підтримки, готова допомогти у будь-який час доби, зручна платформа для здійснення операцій купівлі /продажі криптовалюти, грамотні інструкції, актуальні тарифи та відсутність необхідності реєстрації, а також відсутність потреби надання документів та їх підтвердження. Це дуже вигідні умови для наших клієнтів!

З нами буде комфортно тим, для кого важливо:

 • якість та швидкість обслуговування;
 • відсутність прихованих комісій;
 • вигідний курс;
 • автоматизованість процесів;
 • доброзичливість та чуйність клієнтської підтримки.

Резюме

Підбиваючи підсумки всього вищеописаного, варто зазначити, що продати ефір Україна буде неважко, необхідно просто зайти на сторінку обмінного пункту Bitcoin24, вибрати необхідну операцію (Обмін Ethereum) та вибрати картку, на яку тобі буде зручніше отримати кошти до зарахування (наприклад, Приват24). Все це робиться без реєстрації з можливістю відключити ручний режим, надавши можливість автоматиці зробити все за тебе.

Виникають питання у процесі переказу коштів? Звертайся до наших фахівців за допомогою форми зворотного зв`язку на сайті, ми завжди онлайн, тому готові відповідати на всі питання, що цікавлять тебе, цілодобово.

Біткоін24 — найкращий обмінний пункт в Україні, у нас ти завжди знайдеш актуальну тарифну інформацію, найвигідніший курс на ринку, а також швидкісне обслуговування. Вибираючи Bitcoin24, ти обираєш якість!