Курс 1 BTC: 1358848.8 грн / 1532479.48 грн

Купити Ефіріум, купити Ethereum карткою Монобанк , без реєстрації

Крок 1 із 2

Курс обміну: 1 ETH = ГРН
Резерв: ETH

Напрям обміну:

Спосіб поповнення:

Надіслати грн, uah :
Отримати ETH (підсумкова сума, плата майнерам вже віднята):
Оновлення курсу через:  сек
Плата майнерам:
Введіть свою адресу ETH:
Номер картки з якою буде проводитися оплата:
Введіть свій email:

(буде надіслано посилання на сторінку статусу заявки)

УВАГА! Надсилання криптовалюти третім особам може призвести до втрати всіх внесених коштів. Надсилайте криптовалюту тільки на перевірені чи особисті адреси.

*Плата майнерам - обов`язкова плата в мережу, щоб майнери підтвердили вашу транзакцію. Її значення змінюється згодом залежно від навантаження Ethereum мережі.


*Отримати ETH - рівно стільки скільки надійде на ETH адресу, вже з вирахуваною платою майнерів.

Придбати Ethereum monobank не так просто, як зробити купівлю цієї цифрової валюти за допомогою картки більш поширеного банку, наприклад, Приват24 (у нашому обмінному пункті доступна і така опція). Якщо ти ставиш за мету купити ether monobank і не знаєш, де можна це зробити, то ти опинився в правильному місці, адже обмінний пункт Bitcoin24 надає послугу покупки ефіру якісно та швидко!

Чому Біткоін24?

Ми можемо сміливо заявляти про себе як про найкращий віртуальний пункт обміну криптовалюти в Україні, бо тільки у нас є найвигідніші курси, мінімальна комісія, два режими проведення операцій, цілодобова клієнтська підтримка та зручний інтерфейс платформи! Давайте по порядку.

Комісії

У нас відсутні приховані комісії, які б могли стати неприємним сюрпризом для багатьох користувачів обмінного пункту. Це стає можливим завдяки інтеграції API з онлайн-банкінгом monobank.

Режими проведення операції

Існує два способи, щоб купити ефір monobank :

  1. Ручний (на нашому сервісі вже не є актуальним, всі транзакції проводяться в автоматичному режимі);
  2. Автоматичний (без комісії).

Чи цікавить різниця між двома режимами? Все просто! У разі автоматичного проведення транзакції її швидкість значно зростає. Більше того, все, оскільки всі процеси автоматизовані, виключається можливість помилки з боку клієнта, всі дані перевіряються та підтверджуються в автоматичному режимі протягом кількох секунд. Тому ми завжди рекомендуємо вибирати нашим клієнтам такий спосіб зарахування коштів.

Цілодобова клієнтська підтримка

Якщо ти хочеш купити Ethereum монобанк , але не знаєш, як це зробити або ж у тебе з`явилися інші супутні питання в міру переказу коштів, ти завжди зможеш звернутися до нашої привітної онлайн підтримки. Ми готові прийти на допомогу у будь-який час доби!

Зручний інтерфейс платформи

Ми постійно працюємо над покращенням нашого сайту https://bitcoin24.com.ua, щоб клієнти могли швидко здійснювати платежі легко знаходячи потрібні послуги серед списку наявних. У нас існує розділ Frequently Asked Questions: https://bitcoin24.com.ua/bitcoin_faq, на випадок, якщо клієнт має більш фундаментальні питання, наша база знань завжди готова дати вичерпні відповіді.

Чи потрібно надавати документи, щоб купити eth монобанк?

Наша відповідь – ні! На платформі Bitcoin24 у тебе немає жодної потреби у наданні документів, проходженні нудних процесів верифікації і навіть не потребує реєстрації! Всі покупки відбуваються швидко в онлайн-режимі, без селфі та смс-підтверджень.

Резюме

Купити ефір монобанк сьогодні у нас легко! Обмінний пункт Біткоін24 є найкращим серед конкурентів, пропонує найкращі курси обміну, швидку клієнтську підтримку та швидкісне здійснення всіх операцій. Ми не стягуємо з наших користувачів прихованих комісій, наш обмінник зацікавлений у наданні якісних послуг та зручності користувачів сайту. Купити Ethereum картою monobank в Україні стає легше з Bitcoin24!