Курс 1 BTC: 2341454.85 грн / 2688337.05 грн

Купити Ефіріум, купити Ethereum карткою Монобанк , без реєстрації

Крок 1 із 2

Курс обміну: 1 ETH = ГРН
Резерв: ETH

Напрям обміну:

Спосіб поповнення:

Надіслати грн, uah :
Отримати ETH (підсумкова сума, плата майнерам вже віднята):
Оновлення курсу через:  сек
Плата майнерам:
Введіть свою адресу ETH:
Номер картки з якою буде проводитися оплата:
Введіть свій email:

(буде надіслано посилання на сторінку статусу заявки)

УВАГА! Надсилання криптовалюти третім особам може призвести до втрати всіх внесених коштів. Надсилайте криптовалюту тільки на перевірені чи особисті адреси.

*Плата майнерам - обов`язкова плата в мережу, щоб майнери підтвердили вашу транзакцію. Її значення змінюється згодом залежно від навантаження Ethereum мережі.


*Отримати ETH - рівно стільки скільки надійде на ETH адресу, вже з вирахуваною платою майнерів.BitCoin24.com.ua - швидко та вигідно купити ETH через монобанк , 24 години на добу.

На цій сторінці Ви можете швидко здійснити обмін monobank на ефіріум без реєстрації за вигідним курсом та без додаткових комісій. Купити ефіріум монобанк у 2 кроки.

Як купити ETHER через монобанк і поповнити свій Ethereum гаманець через Біткоін24

  1. Увійдіть у свій криптовалютний гаманець та натисніть "Отримати " або "Request" Ether. У вікні ви отримаєте нову ether-адресу, яка згенерувала ваш гаманець, як показано на картинці: як отримати свою ether адресу, і поповнити її при покупці ether
  2. Після оплати ви перейдете на сторінку статусу заявки на покупку ETHER. Натиснувши на ether адресу Ви потрапите до блокчейну провідника ефіру, де побачите докладні дані про створену транзакцію. Деякий час транзакція матиме статус "Pending" це означає, що транзакція чекає підтвердження в блокчейні. Все, що вам потрібно зробити це просто почекати. відразу після покупки транзакція очікує підтвердження в ether-блокчейні
  3. Через деякий час ваша транзакція підтверджена та має статус "success", це означає що куплені вами ефіри вже знаходяться у вашому гаманці ether: Ваша транзакція підтверджена в ether-блокчейні, куплені вами Ether зараховані до Вашого гаманця

Придбати Ethereum monobank не так просто, як зробити купівлю цієї цифрової валюти за допомогою картки більш поширеного банку, наприклад, Приват24 (у нашому обмінному пункті доступна і така опція). Якщо ти ставиш за мету купити ether monobank і не знаєш, де можна це зробити, то ти опинився в правильному місці, адже обмінний пункт Bitcoin24 надає послугу покупки ефіру якісно та швидко!

Чому Біткоін24?

Ми можемо сміливо заявляти про себе як про найкращий віртуальний пункт обміну криптовалюти в Україні, бо тільки у нас є найвигідніші курси, мінімальна комісія, два режими проведення операцій, цілодобова клієнтська підтримка та зручний інтерфейс платформи! Давайте по порядку.

Комісії

У нас відсутні приховані комісії, які б могли стати неприємним сюрпризом для багатьох користувачів обмінного пункту. Це стає можливим завдяки інтеграції API з онлайн-банкінгом monobank.

Режими проведення операції

Існує два способи, щоб купити ефір monobank :

  1. Ручний (на нашому сервісі вже не є актуальним, всі транзакції проводяться в автоматичному режимі);
  2. Автоматичний (без комісії).

Чи цікавить різниця між двома режимами? Все просто! У разі автоматичного проведення транзакції її швидкість значно зростає. Більше того, все, оскільки всі процеси автоматизовані, виключається можливість помилки з боку клієнта, всі дані перевіряються та підтверджуються в автоматичному режимі протягом кількох секунд. Тому ми завжди рекомендуємо вибирати нашим клієнтам такий спосіб зарахування коштів.

Цілодобова клієнтська підтримка

Якщо ти хочеш купити Ethereum монобанк , але не знаєш, як це зробити або ж у тебе з`явилися інші супутні питання в міру переказу коштів, ти завжди зможеш звернутися до нашої привітної онлайн підтримки. Ми готові прийти на допомогу у будь-який час доби!

Зручний інтерфейс платформи

Ми постійно працюємо над покращенням нашого сайту https://bitcoin24.com.ua, щоб клієнти могли швидко здійснювати платежі легко знаходячи потрібні послуги серед списку наявних. У нас існує розділ Frequently Asked Questions: https://bitcoin24.com.ua/bitcoin_faq, на випадок, якщо клієнт має більш фундаментальні питання, наша база знань завжди готова дати вичерпні відповіді.

Чи потрібно надавати документи, щоб купити eth монобанк?

Наша відповідь – ні! На платформі Bitcoin24 у тебе немає жодної потреби у наданні документів, проходженні нудних процесів верифікації і навіть не потребує реєстрації! Всі покупки відбуваються швидко в онлайн-режимі, без селфі та смс-підтверджень.

Резюме

Купити ефір монобанк сьогодні у нас легко! Обмінний пункт Біткоін24 є найкращим серед конкурентів, пропонує найкращі курси обміну, швидку клієнтську підтримку та швидкісне здійснення всіх операцій. Ми не стягуємо з наших користувачів прихованих комісій, наш обмінник зацікавлений у наданні якісних послуг та зручності користувачів сайту. Купити Ethereum картою monobank в Україні стає легше з Bitcoin24!