Курс 1 BTC: 2608350.42 грн / 3009635.1 грн

Купити Ефіріум в Україні, через приват24, грн, без реєстрації

Крок 1 із 2

Курс обміну: 1 ETH = ГРН
Резерв: ETH

Напрям обміну:

Спосіб поповнення:

Надіслати грн, uah :
Отримати ETH (підсумкова сума, плата майнерам вже віднята):
Оновлення курсу через:  сек
Плата майнерам:
Введіть свою адресу ETH:
Номер картки з якою буде проводитися оплата:
Введіть свій email:

(буде надіслано посилання на сторінку статусу заявки)

УВАГА! Надсилання криптовалюти третім особам може призвести до втрати всіх внесених коштів. Надсилайте криптовалюту тільки на перевірені чи особисті адреси.

*Плата майнерам - обов`язкова плата в мережу, щоб майнери підтвердили вашу транзакцію. Її значення змінюється згодом залежно від навантаження Ethereum мережі.


*Отримати ETH - рівно стільки скільки надійде на ETH адресу, вже з вирахуваною платою майнерів.BitCoin24.com.ua - швидко та вигідно купити ethereum через приват24 , 24 години на добу.

На цій сторінці Ви можете швидко здійснити обмін приват24 на ефіріум без реєстрації за вигідним курсом і без додаткових комісій. Купити ефіріум у 2 кроки.

Як купити Ефіріум та поповнити свій Ethereum гаманець

 1. Увійдіть у свій криптовалютний гаманець та натисніть "Отримати " або "Request" Ether. У вікні ви отримаєте нову ethereum-адресу, яка згенерувала ваш гаманець, як показано на картинці: як отримати свою ethereum адресу, і поповнити його при покупці ether
 2. Після оплати ви перейдете на сторінку статусу заявки на покупку ethereum. Натиснувши на ефіріум адресу Ви потрапите до блокчейну провідника ефіру, де побачите докладні дані про створену транзакцію. Деякий час транзакція матиме статус "Pending" це означає, що транзакція чекає підтвердження в блокчейні. Все, що вам потрібно зробити це просто почекати. відразу після покупки транзакція очікує підтвердження в ether-блокчейні
 3. Через деякий час ваша транзакція підтверджена та має статус "success", це означає що Вам вдалося купити Ефіріум і криптовалюта ефір вже знаходяться у вашому гаманці ether: Вашу транзакцію підтверджено в ethereum-блокчейні, куплені вами ethereum зараховані до Вашого гаманця

На даній сторінці Ви зможете придбати ethereum, другу за популярністю криптовалюту в 2020 році - Ефіріум. Чим же прославилася ця цифрова валюта і чому на сьогоднішній день вона вже здатна конкурувати з Bitcoin? Давайте розбиратися разом.

Що таке Ефіріум?

Ethereum (ETH) — опенсорсна платформа, заснована на технології блокчейна, що дозволяє розробляти DeFi-додатки, тому не дивно, що багато хоят і купити ether в даний час.

Механізм роботи токена дуже простий: користувачі (т.зв. «майнери ») працюють над отриманням Ефіру, яким надалі можна оплачувати різні послуги всередині мережі Ethereum.

Шлях популярності Ethereum

2013 року Віталік Бутерін написав White Paper, який описував механізми роботи мережі блокчейн на основі смарт контрактів. Головною ідеєю було створення системи децентралізованих додатків, здатних зняти фінансову відповідальність із банків, передавши в руки всіх учасників мережі. Ідея виявилася настільки реальною, що вже до 2015 року курс ETH становив 0.001 BTC за один токен.

Сьогодні у переліку валютних пар кожної біржі обов`язково присутні Ethereum. І не дивно, адже це друга за капіталізацією криптовалюта у світі.

На Ефірі зав`язано безліч існуючих децентралізованих проектів, а також його приймають як комісію за DEX конвертацію валютних пар у криптогаманцях і на біржах.

Особливості ethereum

Ethereum інакше прийнято називати «паливом для розумних контрактів ». У цьому полягає їхня головна відмінність з Біткоіном — Ефір цілком можна використовувати як інструмент накопичення та переказу коштів. Величезним відмінним плюсом цієї валюти є підвищена швидкість її переведення. Спочатку ETH розроблявся виключно з метою комісійної винагороди, проте згодом цю зручну цифрову валюту інвестори та трейдери почали використовувати повсюдно.

ТОП-5 особливостей Ефіріуму

 1. Smart-contracts: можливість укладати угоди з різними фінансовими інструментами;
 2. Відсутність недоліків Біткоіна: у період з 2016 по 2017 роки було зафіксовано неймовірну кількість стартапів ETH та величезну кількість людей, які хочуть купити Ефіріум;
 3. Можливість зберігання електронних активів: токен найчастіше використовують як платіжний засіб, а також як інвестиційний майданчик;
 4. Адаптація під різні Мови Програмування: завдяки впровадженню віртуальної машини Ethereum-EVM розробники змогли досягти максимальної гнучкості та універсальності платформи;
 5. Сфери застосування: тут ETH випередив BTC, оскільки цей інструмент є більш гнучким, доступним та публічним, ніж його «старший побратим ».

Не дивно, що багато трейдерів та власників бізнесу захотіли інвестувати в цю цифрову валюту, адже вона дуже багатофункціональна і тримати в ній свої фінанси прибутково.

Де придбати Ethereum в Україні?

Для цього нічого складного робити не потрібно, досить просто знайти хороший віртуальний обмінник, який підійде за всіма параметрами. Про що йдеться, розбиратимемося зараз разом.

По-перше, необхідно звернути увагу на те, чи можна купити ефіріум Приват 24 — це найпопулярніший банк. По-друге, навряд чи тобі буде зручно проходити процес реєстрації, прикладати свої документи, підтверджувати обліковий запис — усе це марно забирає час. По-третє, доступна сума для покупки: багато обмінних пунктів мають обмеження на мінімальну та максимальну суму покупки. Також важливо розраховувати комісію виведення коштів, оскільки практично жоден обмінник не дозволяє отримати ethereum грн. без зняття додаткової комісії за послуги онлайн обмінного пункту.

Як придбати Ethereum грн?

Для початку підбери криптовалютний гаманець, щоб купити Ethereum без реєстрації. Найбільш популярними серед існуючих є:

 • Ledger Nano S;
 • Trezor;
 • KeepKey;
 • MyEtherWallet;
 • Mist;
 • Exodus;
 • MetaMask;
 • Jaxx.

Будь-який з перерахованих вище валютних гаманців ідеально підходить тобі, якщо необхідно купити ефіріум Україна, бо всі вони працюють у тому числі з нашою країною. Який з них вибрати - вирішувати тобі, бо кожен з них має свої особливості, але всі вони схожі у використанні.

Кожен такий криптовалютний гаманець забезпечує надійне зберігання твоїх фінансових активів і дозволяє отримати доступ до них у будь-який час з будь-якої точки світу в режимі онлайн.

Bitcoin24.com.ua надає найвигідніші умови на ринку України, для роботи з Ethereum та гривнею. З нами дуже зручно та безпечно!

Причини купити Ефіріум в Bitcoin24

З Біткоін24 просто! Наша система бере невелику внутрішню комісію за придбання даної криптовалюти. %. Натомість ти отримуєш повністю автоматизовану систему, а також підтримку в режимі 24 /7. Наші співробітники готові відповісти на всі питання, що виникають, а також допомогти при покупці Ефіріум без реєстрації при будь-яких труднощах.

Купити ефіріум Приват24 у нас це дуже логічне рішення. Ти залишишся задоволений якістю нашого сервісу. Ми найкращі у своїй справі, а тому практично не маємо конкурентів у нашій країні. Вам буде набагато простіше, ніж могло здатися на перший погляд, адже для цього не потрібно реєстрації, надсилання документів або інших додаткових дій. Купівля здійснюється буквально за два кроки! Можна протягом 10 хвилин. Як тільки скрипт Біткоін24 обробить надходження коштів, ми відразу зарахуємо Вам еквівалентну суму Ефіру на рахунок.