Курс 1 BTC: 2636321.44 грн / 3052582.72 грн

Автоматичний обмін USDT на Біткоїн, без реєстрації

Обміняти токени USDT TRC20, ERC20 на Біткоїн (BTC) у 2 простих кроки:

 1. Крок: заповніть форму нижче.
 2. Крок: переведіть USDT TRC20 (ERC20) на адресу, яка згенерує система. Після підтвердження вашої транзакції в блокчейні, автоматично, на вказану Вами Bitcoin адресу буде відправлено BTC.

Крок 1 із 2

Курс обміну:
Резерв: 0

Напрям обміну:

Віддати Tether USDT:
Min: Max:
Отримати BTC:
Оновлення курсу через:  сек
Введіть адресу вашого BTC гаманця:
Ваш e-mail:

Ми можемо перевіряти обміни відповідно до KYT політики
BitCoin24.com.ua - швидко та вигідно обміняти USDT TRC20 на Біткоїн , 24 години на добу.

Обмін USDT на BTC на Bitcoin24: Як це зробити без реєстрації

Обмін криптовалют – це важлива частина роботи у світі криптовалютних інвестицій. Сервіс Bitcoin24 пропонує простий та зручний спосіб обміну USDT на BTC без необхідності проходити процес реєстрації. Тут ми розповімо, як зробити обмін без зайвих складнощів на нашому обміннику криптовалют Bitcoin24.

 1. Підготовка до обміну:

  Перш ніж розпочати процес обміну, переконайтеся, що у вас є необхідна кількість USDT на вашому гаманці. Також переконайтеся, що ваш гаманець підтримує відправлення та отримання USDT та BTC.


 2. Вказівка суми та адреси гаманця:

  На сторінці обміну введіть кількість USDT, яку ви хочете обміняти на BTC, а також адресу вашого гаманця, на який ви хочете отримати біткоїни.


 3. Надсилання криптовалюти USDT:

  Після вказівки суми та адреси гаманця натисніть кнопку "Обміняти ". Система автоматично надасть вам адресу для відправлення вказаної суми USDT з гаманця на наш гаманець.


 4. Час фіксації курсу обміну

  Зверніть увагу, після створення заявки курс фіксується на 15 хвилин, якщо протягом 15-ти хвилин ваша транзакція не з`явиться в блокчейні система оновить курс обміну і автоматично перерахує суму відправки BTC.


 5. Кількість підтверджень вашої транзакції в блокчейні:

  Після того як надіслані вами USDT отримають 18 підтверджень у мережі TRON, система автоматично відправляє вам BTC.


 6. Надсилайте точну суму вказану в заявці:

  Якщо сума буде дещо відрізнятись, система автоматично перерахує кількість BTC для надсилання вам.


 7. Отримання криптовалюти:

  Після підтвердження відправки USDT, наш сервіс здійснить обмін та відправить відповідну кількість BTC на вказану вами адресу BTC гаманця.


 8. Підтвердження транзакції у блокчейні:

  Після завершення обміну BTC буде відправлено на ваш гаманець. Підтвердження транзакції в блокчейні зазвичай займає деякий час і може змінюватись в залежності від поточної завантаженості мережі. Кількість підтверджень може також відрізнятися залежно від гаманця або сервісу.


Обмін USDT на BTC в обміннику Bitcoin24 – це простий та зручний спосіб отримати біткоїни без необхідності проходити реєстрацію. Виконуйте наведені вище кроки, щоб успішно здійснити обмін і розпочати свої криптовалютні інвестиції.