Курс 1 BTC: 2611812.06 грн / 3013629.3 грн

Придбати Ether (ETH) будь-якою карткою українського банку Visa Mastercard, швидко та без реєстрації

Крок 1 із 2

Курс обміну: 1 ETH = ГРН
Резерв: ETH

Напрям обміну:

Спосіб поповнення:

Надіслати грн, uah :
Отримати ETH (підсумкова сума, плата майнерам вже віднята):
Оновлення курсу через:  сек
Плата майнерам:
Введіть свою адресу ETH:
Номер картки з якою буде проводитися оплата:
Введіть свій email:

(буде надіслано посилання на сторінку статусу заявки)

УВАГА! Надсилання криптовалюти третім особам може призвести до втрати всіх внесених коштів. Надсилайте криптовалюту тільки на перевірені чи особисті адреси.

*Плата майнерам - обов`язкова плата в мережу, щоб майнери підтвердили вашу транзакцію. Її значення змінюється згодом залежно від навантаження Ethereum мережі.


*Отримати ETH - рівно стільки скільки надійде на ETH адресу, вже з вирахуваною платою майнерів.BitCoin24.com.ua - швидко та вигідно купити ETH через Visa Mastercard , 24 години на добу.

На цій сторінці Ви можете швидко здійснити обмін Visa Mastercard на ефіріум без реєстрації за вигідним курсом та без додаткових комісій. Купити ефіріум карткою Visa Mastercard у 2 кроки.

Як купити ETHER і поповнити свій Ethereum гаманець через Біткоін24

 1. Увійдіть у свій криптовалютний гаманець та натисніть "Отримати " або "Request" Ether. У вікні ви отримаєте нову ether-адресу, яка згенерувала ваш гаманець, як показано на картинці: як отримати свою ether адресу, і поповнити її при покупці ether
 2. Після оплати ви перейдете на сторінку статусу заявки на покупку ETHER. Натиснувши на ether адресу Ви потрапите до блокчейну провідника ефіру, де побачите докладні дані про створену транзакцію. Деякий час транзакція матиме статус "Pending" це означає, що транзакція чекає підтвердження в блокчейні. Все, що вам потрібно зробити це просто почекати. відразу після покупки транзакція очікує підтвердження в ether-блокчейні
 3. Через деякий час ваша транзакція підтверджена та має статус "success", це означає що куплені вами ефіри вже знаходяться у вашому гаманці ether: Ваша транзакція підтверджена в ether-блокчейні, куплені вами Ether зараховані до Вашого гаманця

Сьогодні все більше людей приходить до того, що необхідно купити Ethereum VISA або купити Ethereum MasterCard . Цей величезний попит обумовлений неймовірною популярністю монети, яка вже настає на п`яти всім відомому біткоїну.

Чим же ефір краще за інших криптовалют? Давайте разом розумітися на його перевагах:

 1. Довгостроковий ціновий потенціал: eth виграє у найголовнішої криптовалюти світу, оскільки з відсоткового погляду пари ETH /USD монета зросла більш ніж у 150 разів;
 2. Інтелектуальні контракти: смарт контракти є основною ідеєю Ефіру, що дозволяє вести децентралізований бізнес, що забезпечує надійність валюти;
 3. Price Action Волатильність: Ethereum не настільки волатильний, як інші відомі монети, що дає чітке розуміння та передбачуваність ситуації, а отже, стабільність у доході.

Озвучені переваги допомагають нам зробити правильний вибір, набуваючи eth. А якщо сумнівів не залишається, то можна переходити до наступного питання — де купити ether VISA або де купити ether MasterCard .

Bitcoin24.com.ua

Придбати монети необхідно у довірених джерел, вибір яких залежить від наступних нюансів:

 • вигідний курс обміну;
 • знижені комісії;
 • можливість придбання в автоматичному режимі;
 • user friendly інтерфейс обмінного пункту;
 • цілодобова підтримка клієнтів;
 • швидка та злагоджена робота сервісу;
 • можливість купити чи продати валюту через зручний банкінг;
 • наявність пояснювальних інструкцій.

Всім цим може похвалитися наш онлайн обмінний пункт Біткоін24. Обмінюючи свої активи у нас, Ви довіряєте надійній системі, над створенням та роботою якої працюють професіонали своєї справи.

Нам важлива Ваша думка про нас, важливий Ваш комфорт під час здійснення транзакцій, тому наші оператори завжди готові відповісти на будь-які питання, що виникають, протягом лічених хвилин: просто скористайтеся онлайн-чатом. Якщо Вам зручний візуальний формат, ми підготували для Вас відеоінструкцію, яка допоможе купити ефір VISA або купити ефір MasterCard на сайті нашого обмінного пункту.

Що про комісії? Все дуже просто. Усі комісії підраховуються автоматично, у процесі обміну ви навчаєте точну інформацію скільки грн потрібно заплатити, та скільки Ether ви отримаєте.

Автоматичний режим

Створено для тих, хто не звик чекати. Швидкість та автоматизація – це економія Вашого часу, це гарантія відсутності помилки, яку не допустить система автоматизації процесів. Користуючись автоматичним режимом, ймовірність виникнення скрутних ситуацій набагато менше, що знову ж таки економить час наших клієнтів, який міг би піти на спілкування з підтримкою або прочитання інструкцій. Ми горді можливість надання якісного сервісу для Вас. Вартість послуги складає 1.25 % + 5 гривень.

Вибір зручного режиму дуже індивідуальний, тому кожен клієнт вирішує собі сам. Немає жодних сумнівів, що Bitcoin24 поза конкуренцією на ринку віртуальних обмінних пунктів. Ми працюємо швидко та чітко, поважаючи Ваш час. З нами надійніше!