Курс 1 BTC: 2647378 грн / 3044484.7 грн

Купити криптовалюту TRON (TRX) в Україні, через приват24, Монобанк, за гривні, без реєстрації

Крок 1 із 2

Курс обміну: 1 TRX = ГРН
Резерв: TRX

Напрям обміну:

Спосіб поповнення:

Надіслати грн, uah :
Отримати TRX:
Оновлення курсу через:  сек
Введіть свою TRON (TRX) адресу:
Номер картки з якою буде проводитися оплата:
Введіть свій email:

(буде надіслано посилання на сторінку статусу заявки)

УВАГА! Надсилання криптовалюти третім особам може призвести до втрати всіх внесених коштів. Надсилайте криптовалюту тільки на перевірені чи особисті адреси.


*Отримати TRX - рівно стільки скільки надійде на адресу TRX.BitCoin24.com.ua - швидко та вигідно купити TRON через приват24 , 24 години на добу.

На цій сторінці Ви можете швидко здійснити обмін приват24 на криптовалюту ТРОН без реєстрації за вигідним курсом і без додаткових комісій. Придбати TRON у 2 кроки.

Як купити TRX і на свій гаманець TRON

  1. Увійдіть у свій криптовалютний гаманець та натисніть "Отримати " або "Request" TRON. У вікні ви отримаєте нову TRX-адресу, яка згенерувала ваш гаманець.
  2. Після оплати ви перейдете на сторінку статусу заявки на покупку TRON. Натиснувши на TRX адресу Ви потрапите до блокчейну провідника криптовалюти TRON , де побачите докладні дані про створену транзакцію. Деякий час транзакція матиме статус "Uncomfimed" це означає, що транзакція чекає підтвердження в блокчейні. Все, що вам потрібно зробити це просто почекати.
  3. відразу після покупки транзакція очікує підтвердження у TRON-блокчейні
  4. Через деякий час ваша транзакція підтверджена та має статус "comfimed", це означає, що переклад успішно підтверджений і криптовалюта TRON (TRX) вже знаходяться у вашому TRON-гаманці:
  5. Вашу транзакцію підтверджено в TRON-блокчейні, куплені вами trx зараховані до Вашого гаманця

На даній сторінці Ви зможете купити криптовалют TRON (TRX), одну з найпопулярніших криптовалют в 2021 році. Останнім часом ця цифрова валюта стає популярнішою і на сьогоднішній день вона вже здатна конкурувати з іншими криптовалютами.