Курс 1 BTC: 2338944.26 грн / 2685454.52 грн

Купити Біткоїн картою Приват24 в Україні

Крок 1 із 2

Резерв: 0.683862 BTC

Напрям обміну:

Спосіб поповнення:

Надіслати грн, uah (не менше 4000 грн) :
Отримати BTC (підсумкова сума, плата майнерам вже віднята):
Оновлення курсу через:  сек
Плата майнерам: BTC
Введіть свою BTC адресу:
Номер картки з якою буде проводитися оплата:
Введіть свій email:

(буде надіслано посилання на сторінку статусу заявки)

УВАГА! Надсилання криптовалюти третім особам може призвести до втрати всіх внесених коштів. Надсилайте криптовалюту тільки на перевірені чи особисті адреси.

*Плата майнерам - обов`язкова плата в мережу, щоб майнери підтвердили вашу транзакцію. Її значення змінюється згодом залежно від навантаження Bitcoin мережі.


*Отримати BTC - рівно стільки скільки надійде на біткоїн адресу, вже з відрахованою платою майнерів.BitCoin24.com.ua - швидко та вигідно купити біткоїн приват24 , 24 години на добу.

На цій сторінці Ви можете швидко здійснити обмін Приват24 на біткоїни без реєстрації за вигідним курсом та без додаткових комісій. Обмін Приват24 на біткоїн у 2 кроки.

Купити біткоїн через приват24 можна двома способами:

 • У ручному режимі – без комісії;
 • В автоматичному режимі – комісія банку 1.25 % + 5 грн;

Купити Біткоїн за Приват24

Угоди з електронними грошима можна проводити безпосередньо на електронних обмінниках. Тут виникає питання – який же електронний обмінник надає найвигідніші умови. Тому що не завжди купити Біткоїн за Приват24 за вигідним курсом є справді вигідним, оскільки на багатьох електронних обмінниках є свої комісійні збори. Про додаткові збори вдається дізнатися не завжди і не відразу - зазвичай остаточна сума, яку ви отримаєте, відображається лише після заповнення як мінімум кількох рядків на сайті обмінного сервісу. Це означає втрату вашого особистого часу.

Завдяки електронному обміннику https://bitcoin24.com.ua можна зробити обмін Приват24 на Біткоїн без комісії!.

Заробіток на майнізі – далеко не єдиний спосіб отримання біткоїнів та поліпшення свого фінансового стану. Враховуючи постійне та стабільне зростання цієї криптовалюти, попит неї з кожним днем ​​лише збільшується. Основна причина її покупки – не тільки оплата послуг та товарів в Мережі, а також інвестиції в майбутнє, накопичення, а потім перепродаж за вигіднішим курсом. Але яка б ціль не стояла перед бажаючими купити біткоїни через приват24 , тут є ціла низка підводних каменів, про які варто дізнатися заздалегідь.

Що таке біткоїни

Це один із видів критовалют, що з`явився на цьому ринку найпершим. По суті, це розрахункова одиниця, що є буквенно-цифровим кодом, і зараз, коли основний відсоток монет уже видобуто, її все частіше використовують для розрахунків у Мережі.

Усі операції з біткоінами здійснюються з використанням спеціального обладнання, мільйонів комп`ютерів по всьому світу та різного роду гаманців. Система працює на основі блокчейна, історія всіх транзакцій зберігається саме тут. До неї мають рівноправний доступ усі учасники платформи. Ключовим моментом є неможливість скасування операцій та високий рівень безпеки коштів, адже щоб отримати доступ до чужих монет, потрібно «зламати » надзвичайно складний код.

Для доступу до біткоін-гаманців використовується приватний ключ, який зберігається лише у його власника. Також є публічний код, який є адресою для переведення на нього криптовалюти. Головною особливістю цього процесу є відсутність суворо фіксованої мінімальної комісії. Вона визначається не системою, а учасниками самого сервісу. Її можна і не оплачувати, але в цьому випадку підвищується ризик уповільнення транзакції.

Ось ще кілька особливостей біткоїну:

 • Основна розрахункова одиниця дробиться на мільйони так званих «сатоші », що спрощує процедуру купівлю біткоїну дрібнішими частинами.
 • Він є децентралізованим, не схильний до інфляції і має свій власний курс щодо гривневої та доларової валюти. Тобто, на нього не впливають банківські установи та стан економіки якоїсь із країн.
 • Біткоїн недоторканний для будь-кого з представників влади, він не визнано офіційно, але й не заборонено публічно. Це робить його використання повністю легальним.
 • За цю криптовалюту можна купувати будь-які товари та послуги у тих сервісах, які це передбачають. Але, на жаль, поки що вони не дуже поширені, тому все частіше потрібно виведення її в рублі або долари для переведення в готівку коштів. Таку послугу надають ті ж сервіси, що пропонують купити біткоїни.
 • Блокчейн платформа не має власника, на ній ніхто не заробляє одноосібно. Вона є відкритою для всіх учасників, і кожен бажаючий може приєднатися до неї за бажанням.
 • Монети доступні їхньому власнику цілодобово. Для цього створено різні види гаманців – локальні, мобільні та навіть паперові. Все, що потрібно, щоб розплатитися коштами, що знаходяться на рахунку – це лише знати свій приватний ключ.
 • Біткоїн називають другим золотом, оскільки його також добувають і його запаси обмежені. Так, фахівці вважають, що емісію криптовалюти буде закінчено приблизно 2041 року. Це і робить її такою цінною, і чим ближче цей термін, тим важливіше вона стає. Судити про це можна хоча б вже за стрімким підвищенням курсу по відношенню до долара, зі свого «народження » він виріс на десятки тисяч відсотків! Таким чином, багато хто воліє на цьому заробляти, купуючи за низьким курсом і продаючи по вищому.

Очевидно, що біткоїн має багато спільного зі звичайними електронними гаманцями. Але, на відміну від них, цю валюту ніхто не контролює і не друкує, вона набагато краща захищена.

Де купити біткоїн в Україні

Таку послугу надають як в обмінниках, так і на спеціальних біржах, а деякі пропонують одночасно і торгувати нею.

Вибираючи, де купити біткоїни за рублі, варто сказати, що обмінні пункти є найбільш оптимальним варіантом, оскільки беруть усю відповідальність за операції він. Ці послуги виступають гарантом безпеки угоди.

При виборі сервісу слід звертати увагу на мінімальний розмір суми, яку приймають до оплати у рублях. Не менш важливий і поточний курс, оскільки у багатьох обмінниках він не стабільний і на момент створення заявки може бути одним, а після виведення – зовсім іншим. Природно, у нього мають бути чітко прописані правила та умови надання послуг.

Більшість майданчиків, де можна купити біткоїн через приват24 в Україні виступають посередниками, після зарахування коштів, переводять монети на гаманець клієнта за вирахуванням комісії.

Як купити біткоїн за гривні

Визначившись з тим, де купити біткоїни за гривні в Україні за вигідним курсом, потрібно завести відповідний гаманець, який буває «холодним » і «гарячим ». Якщо власнику коштів потрібен цілодобовий доступ до нього в онлайн-режимі, то рекомендується вибирати Другий тип.

Найбільш популярними сервісами биткоин-гаманців є:

 • Blockchain.info;
 • Jaxx;
 • Multibit;
 • Bitcoin Qt;

Кожен з них забезпечує високий рівень безпеки монет та дозволяє мати доступ до ним у будь-який час дня та ночі.

Доступні напрямки у нашому сервісі

Після встановлення гаманця потрібно визначитися, яким чином буде зроблено проплату через Приват24 у гривні. Розплачуватися можна одним із двох способів – безпосередньо переведення з картки на картку без комісії або через мерчайнд Приват24 з комісією 2 %, другий варіант зручніший і повністю автоматизований.

Після того як ви сплатили заявку в блокчейні, з`явиться нова непідтверджена транзакція:

Купівля біткоїн через приват24 – непідтверджена транзакція.

Все що вам залишилося зробити це почекати, коли ваша транзакція отримає підтвердження в мережі блокчейн. Скріншот:

Купівля біткоїн через приват24 – 1 підтвердження в мережі.

Ми пропонуємо найкращі умови для співпраці – купити біткоїни з мінімальною комісією, вигідному курсу та у стислі терміни. Все, що необхідно для отримання біткоїнів – це заповнити заявку на нашому сервісі та перевести потрібну суму на гаманець або картку обмінника. Після цього криптовалюта буде зарахована на ваш биткоин-гаманець за вирахуванням комісії.

Переваги нашого сервісу

У нашому обміннику Ви можете купити біткоїни цілодобово та будь-якого дня тижня в онлайн-режимі. Перелічимо кілька причин, з яких нам варто довіряти:

 • Ми не вимагаємо обов`язкової реєстрації та надання численних особистих даних. Для замовлення перекладу потрібно лише вказати адресу, біткоін-гаманця, на яку слідує зробити зарахування біткоїнів, та сплатити заявку.
 • У нас завжди доступна актуальна інформація про тарифи та поточний курс, і ми закриваємо заявку лише за тим його значенням, яке було вказано на момент її створення.
 • У нашому обміннику ви можете замовити як мінімальні, так і великі суми завдяки достатньому резерву. Його розміри можуть періодично змінюватись з урахуванням тієї чи іншої ситуації на ринку.
 • Вам достатньо надати адресу гаманця та електронної пошти. Це робить всі операції анонімними та безпечними.
 • Ми працюємо без прихованих комісій та платежів, всі вони вказуються заздалегідь у самій заявці. Тобто, нічого зайвого після її заповнення платити не доведеться, і біткоїнів буде зараховано стільки, скільки ви спочатку вказали для отримання. Окремо хочеться відзначити існування на нашому сервісі оперативної та компетентної техпідтримки, куди за необхідності може звернутися абсолютно кожен клієнт, якщо будуть якісь незрозумілі моменти з покрокової інструкції, як купити біткоїн за Приват24 . Все це створює сприятливі і дійсно найкращі умови для покупки криптовалюти, для чого вам не потрібно кудись їхати, витрачати дорогоцінний час.

Також ви завжди у нас на сайті маєте можливість вигідно продати Біткоїн за приват24